Betonové výrobky

Cena

Příznivá cena, úspora nákladů na údržbu a opravy

Odolnost

Vysoká pevnost, mrazuvzdornost, snadná rozebiratelnost, dlouhá životnost.

Výběr velikosti

Všechny výrobky dodáváme v několika velikostech.

Zámkové dlažby

Naše firma se specializuje na výrobu a prodej kvalitní zamkové dlažby a tvárnic pro úpravu vašich venkovních prostorů. Nabízíme vám širokou škálu produktů, včetně klasické Vlnky s výškou 6 cm, elegantní Tvarovky I s výškou 8 cm a zatravňovací tvárnice s rozměry 40x60x10cm. 

Všechny naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují nejvyšší standardy kvality. Díky našim výrobkům můžete snadno a efektivně vytvořit svůj vysněný venkovní prostor, který bude krásný, praktický a odolný vůči povětrnostním vlivům. Pokud máte zájem o naše produkty, kontaktujte nás a rádi vám poskytneme další informace.

Tvarovka I

Je klasický tvar zámkové dlažby s dvojitým zámkem s velkou stabilitou zpevněných ploch proti účinkům zatížení, vodě a mrazu. Dodáváme včetně krajových a ukončovacích dílů ve dvou různých výškách 60 a 80mm.

Vlnka

Dlažba s dvojitým zámkem po obvodu kamene je vhodná pro pěší komunikace, chodníky, pěší zóny, cyklistické stezky, vjezdy pro osobní vozidla - vyráběná výška 60mm.

Vegetační tvarovka

Používá se ke zpevnění zatravněných ploch, svahů a vjezdů ke garážím. Tvarovky se kladou těsně vedle sebe na urovnaný podklad. Po uložení se otvory ve tvarovkách vyplní zeminou a v případě potřeby osejí travinou. Vegetační tvarovku lze vhodně využít i jako výplň plotu.

Nevíte si rady, který beton je pro Vaše účely optimální? Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme!

objednávky betonů 603 116 284

Využití zámkové dlažby

Zámková dlažba je skvělým řešením pro úpravu venkovních ploch, jako jsou chodníky, náměstí, parkoviště nebo terasy. Díky své odolnosti a dlouhé životnosti se stává oblíbenou volbou pro mnoho majitelů nemovitostí. 

Využití zámkové dlažby je mnohostranné. Zámková dlažba je také oblíbená pro svou schopnost propustit vodu a umožnit tak přirozené vsakování srážkové vody. Díky tomu se zámková dlažba stává součástí moderních ekologických řešení pro úpravu venkovních prostor.

Zkrátka, využití zámkové dlažby je široké a její vlastnosti ji dělají vhodnou volbou pro mnoho různých aplikací.

Kde:

pro všechny typy zpevněných ploch
na zahradní parkové úpravy, dvory
náměstí, pěší zóny, chodníky, parkoviště, zastávky
odstavné plochy, komunikace, sklady, benzínová čerpadla
Naše provozní doba Po-Pá 7-16hod a Sobota 8-12hod
Po domluvě je možné vyhovět flexibilně Vašim požadavkům i po pracovní době a v neděli.

Alfabeton, s.r.o.

Dopravu betonu realizujeme v okolí Blatné, Strakonic, Horažďovic, Chanovic, Nepomuku, Rožmitálu n. Třemšínem , Březnice, Bělčic, Mirovic a Písku.

Informace o firmě

Šmilovského 1268/9
120 00 Praha 2

IČ: 25162331
DIČ: CZ25162331
© 2024 Alfabeton, s.r.o. - Praha. Všechna práva vyhrazena