PRŮMYSLOVÉ LITÉ 
PODLAHY

Průmyslové podlahy

Průmyslové lité betonové podlahy jsou moderním a kvalitním řešením pro výrobní, skladovací, logistické a jiné průmyslové prostory. Jsou to speciálně navržené betonové podlahy, které jsou odlévané jako jednotný celistvý kus bez spár nebo dilatačních spojů.

Využití průmyslových betonových podlah přináší mnoho výhod.

Odolné a vydrží vysoké zatížení
Tyto podlahy jsou velmi odolné a vydrží vysoké zatížení bez poškození, což je ideální pro prostředí, kde se pohybují těžké stroje a vysoce frekventovaný materiál.
Odolnost vůči chemickým a abrazivním vlivům
Další výhodou je jejich schopnost odolat chemickým a abrazivním vlivům, což zajišťuje dlouhodobou životnost. Tyto podlahy jsou také neschůdné pro hmyz, plísně a jiné mikroorganismy.
Estetický a moderní vzhled
Mají estetický a moderní vzhled, který vytváří příjemné a profesionální prostředí pro pracovníky. Jsou k dispozici v různých barvách a vzorech, takže si můžete vybrat podlahu, která nejlépe odpovídá vašemu stylu a potřebám.
Využití průmyslových litých betonových podlah je tak výhodné pro všechny průmyslové podniky, které potřebují trvanlivou, odolnou a snadno udržovatelnou podlahu, která vydrží po mnoho let.

Nevíte si rady, který beton je pro Vaše účely optimální? Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme!

objednávky betonů 603 116 284
Naše provozní doba Po-Pá 7-16hod a Sobota 8-12hod
Po domluvě je možné vyhovět flexibilně Vašim požadavkům i po pracovní době a v neděli.

Alfabeton, s.r.o.

Dopravu betonu realizujeme v okolí Blatné, Strakonic, Horažďovic, Chanovic, Nepomuku, Rožmitálu n. Třemšínem , Březnice, Bělčic, Mirovic a Písku.

Informace o firmě

Šmilovského 1268/9
120 00 Praha 2

IČ: 25162331
DIČ: CZ25162331
© 2024 Alfabeton, s.r.o. - Praha. Všechna práva vyhrazena